Wino

W markowe wina zaopatruje nas firma QX- wyłączny dystrybutor produktów z wielu winnic na prawie każdym kontynencie. Dzięki temu nasi goście mogą próbować napojów, które powstają w Syrii, Libanie, Chinach, Czechach, Argentynie, Kanadzie, Indiach, Turcji czy Meksyku. A to nie koniec listy! Najlepiej samemu przekonać się, jakie tajemnice skrywają wina o nasyconych kolorach, wyrazistych zapachach i energii winorośli uprawianych na wzgórzach całego świata.

dostępne wino
Sula Vineyards Brut Tropicale Methode Traditionnelle

Wino Białe Wytrawne Musujące

Wino utrzymane w różowej barwie z przebrzmiewającymi aromatami brzoskwini i marakuji. Świetnie zbalansowane o dobrym poziomie kwasowości i wyczuwalnych nutach marakuji i owoców jagodowych.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Chenin Blanc

Wino Białe Wytrawne

Wino o subtelnej żółtej barwie z zielonymi refleksami. Dobrze zrównoważone, na podniebieniu świeże, lekkie i przyjemne, wyczuwane aromaty owocowe, które na długo pozostają w ustach.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Cabernet Sauvignon

Wino Czerwone Wytrawne

Wino o czystym, jasno rubinowym kolorze. W nosie wyczuwalne aromaty hibiskusa, czerwonych owoców takich jak czerwona porzeczka, śliwka oraz malina.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Brut Sparkling Wine

Wino Białe Wytrawne Musujące

Wino o jasnożółtej słomkowej barwie z zielonymi odcieniami. W nosie aromaty zielonego jabłka, białych kwiatów a w szczególności stokrotki. W ustach wyczuwamy wspaniałą i elegancką kwasowość oraz orzeźwiające bąbelki.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Don Luis Merlot

Wino Czerwone Wytrawne

Wino o jasno czerwonej barwie z purpurowymi akcentami. W nosie wyczuwalne aromaty czerwonych owoców, a w szczególności śliwkę. W ustach wino intensywnie owocowe, miękkie i doskonale zrównoważone.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Don Luis Viognier

Wino Białe Wytrawne

Wino o zielonkawożółtej barwie ze złotymi refleksami. W nosie duża intensywność owoców takich jak zielone jabłko, gruszka i orzeszki ziemne. Wino potężne w ustach, podkreślające równowagę pomiędzy kwasowością a alkoholem.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Chardonnay Private Reserve

Wino Białe Wytrawne

Wino o jasnej, bladozłotej barwie. W nosie wyczuwalne aromaty owoców cytrusowych i tropikalnych takich jak ananas i melon oraz wanilia i masło. W ustach wino zachwyca aksamitnością oraz intensywnością.

Dowiedz się więcej
L.A. Cetto Nebbiolo Private Reserve

Wino Czerwone Wytrawne

Wino czyste o intensywnie rubinowej barwie, z fioletowymi akcentami.

Dowiedz się więcej
1 2 3 4
Copyright © Przystań Wygonin. All rights reserved
wiwi