Atrakcje

wave

Łódki

Łódki

W każdej chwili możecie skorzystać z łódek dostępnych przy przystani i popłynąć na drugi koniec jeziora.

wave

Siłownia

Siłownia

Zestaw sprzętów do ćwiczeń pozwala na aktywny wysiłek na świeżym powietrzu. Urządzenia służą do  rozciągania, rozgrzewania mięśni, ćwiczenia siły i wytrzymałości. Pomogą utrzymać kondycję i przygotować się do większego wysiłku – biegu wokół jeziora, pływania lub rowerowej wycieczki.

wave

Rowery

Rowery

Gościom udostępniamy pięć sportowych rowerów marki Merida. Szerokie koła są idealne do jazdy po pagórkowatym i piaszczystym terenie. Na wyposażeniu mamy również siodełko dla dziecka.

wave

Grzyby

Grzyby

Bory Tucholskie słyną z obfitości grzybów i przyciągają grzybiarzy nawet z odległych terenów Polski. Główny sezon trwa od czerwca do listopada. W naszych lasach znaleźć można ok. 100 gatunków grzybów jadalnych, m.in. borowiki, koźlarze, podgrzybki, kurki, maślaki, gąski, a nawet rydze.
Bory Tucholskie są największym obszarem leśnym w Polsce. Piękne, zdrowe, żywiczne sosnowe lasy obfitują nie tylko w grzyby, ale również jagody, poziomki, borówki, jeżyny i żurawinę. Są ostoją dla rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Występują tutaj m.in.: sarny, dziki, jelenie, daniele i łosie, a ze zwierzyny drobnej – zające, lisy, borsuki, bobry oraz jenoty.

wave

Plac zabaw

Plac zabaw

Dla najmłodszych naszych Gości przygotowaliśmy plac zabaw z małpim gajem, zjeżdżalniami oraz huśtawkami.

zapisz się do newslettera

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych które zostały podane podczas rejestracji jest KETZAL sp. z o.o.

Więcej możesz przeczytać w informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Copyright © Przystań Wygonin. All rights reserved
wiwi