O nas

Chcieliśmy stworzyć miejsce odpoczynku i kontemplacji, wygody i komfortu, gdzie wśród przyrody, ciszy i książek nasi goście odzyskają spokój. Dom z dala od domu. Miejsce, gdzie czas się zatrzymuje.

Na miejscu przecięcia Kaszub i Borów Tucholskich stworzyliśmy spokojną przystań.

W luksusowych apartamentach przy książce i winie spędzicie niezapomniany czas. Głęboki las i spokój jeziora nie pozwolą o sobie zapomnieć. Do Wygonina przyjeżdża się raz. Później już tylko się wraca.

Udostępnij arrow

GŁÓWNE OBSZARY

Przystań Wygonin dostosowaliśmy do różnego rodzaju wypoczynku, jak i spotkań biznesowych.

Wypoczynek to wino i książka, grill i jacuzzi, spacer wokół jeziora, relaks na molo i w saunie.

Drugi obszar to wypoczynek aktywny. Do tego naszym gościom służą rowery terenowe, kajaki i łódki, boisko i siłownia pod chmurką.

Trzeci obszar to wędkarstwo – pośrodku jeziora lub przy jego brzegu. Duża populacja ryb i ponad trzydzieści stanowisk łowieckich gwarantuje udany połów.

Ale Wygonin to także przestrzeń dopasowana do biznesu. Część jadalna z rzutnikiem działa jako miejsce konferencji i biznesowych spotkań. Atrakcje Wygonina sprzyjają integracji pracowników. Przytulnie zaaranżowana przestrzeń wspólna to dobre miejsce do biznesowych negocjacji. Rozmowy można także prowadzić na molo, z widokiem na jezioro i z kieliszkiem wina w dłoni.

Copyright © Przystań Wygonin. All rights reserved
wiwi