Wino

W markowe wina zaopatruje nas firma QX- wyłączny dystrybutor produktów z wielu winnic na prawie każdym kontynencie. Dzięki temu nasi goście mogą próbować napojów, które powstają w Syrii, Libanie, Chinach, Czechach, Argentynie, Kanadzie, Indiach, Turcji czy Meksyku. A to nie koniec listy! Najlepiej samemu przekonać się, jakie tajemnice skrywają wina o nasyconych kolorach, wyrazistych zapachach i energii winorośli uprawianych na wzgórzach całego świata.

dostępne wino
Domaine de Bargylus White

Wino Białe Wytrawne

Bargylus w elegancki sposób łączy moc z wyrafinowaniem. Ma nasycony kolor; bukiet aromatów jest wyczuwalny przez pryzmat świeżych owoców oraz mineralności zawdzięczanej kamienistości gleby.

Dowiedz się więcej
Domaine de Bargylus Red

Wino Czerwone Wytrawne

Odcień głębokiego fioletu; złożony nos z nutami przypraw i trufli. W ustach precyzyjne, osiągające doskonałą równowagę pomiędzy zintegrowanymi taninami, elegancką świeżością owoców oraz mineralnym aromatem. Końcówka jest potężna i zrównoważona.

Dowiedz się więcej
Nieto Senetiner Malbec D.O.C.

Wino Czerwone Wytrawne

Wino o wyjątkowej strukturze i złożoności, głęboko rubinowej barwie. Przepełnione dominującymi aromatami ciemnych owoców – dojrzałej śliwki, jagody, jeżyny przeplecionymi nutami mchu, dębu, anyżu i tytoniu.

Dowiedz się więcej
Nieto Senetiner Don Nicanor Malbec

Wino Czerwone Wytrawne

Wino powstałe z ręcznie zbieranych winogron swą głęboką, żywą, purpurową barwę i bogatą strukturę zawdzięcza maceracji na zimno i wielokrotnemu procesowi remontage.

Dowiedz się więcej
Château Marsyas B-Qa Red

Wino Czerwone Wytrawne

B-Qa de Marsyas to wino wysokiej jakości, pochodzące z tych  winnic Chateau Marsyas. Wspaniała prezentacja oraz  głęboka czerwień z fioletowym odcieniem.

Dowiedz się więcej
Château Marsyas White

Wino Białe Wytrawne

Bardzo jasny kolor z zielonymi refleksami, nos jest świeży, kwiatowy, z nutami białych owoców, takich jak brzoskwinie i gruszki.

Dowiedz się więcej
Château Marsyas Red

Wino Czerwone Wytrawne

Chateau Marsyas charakteryzuje się ciemnym kolorem z ciemnofioletowymi refleksami. Można wyczuć w nim woń czarnych owoców oraz pieprzu z akcentem lukrecji.

Dowiedz się więcej
Château Changyu AFIP Global Master’s Choice Cabernet Sauvignon

Wino Czerwone Wytrawne

Wino chińskie, które zdobyło sławę poprzez serwowanie go na najważniejszych uroczystościach w państwie, podczas delegacji najważniejszych osób na świecie, takich jak Barack Obama lub Angela Merkel.

Dowiedz się więcej
Brotherhood Winery Premium Selection Riesling

Wino Białe Półsłodkie

Wino charakteryzuje się delikatnym, kwiatowym aromatem gruszki i jabłka.  Jego półwytrawny charakter jest idealnie zrównoważony przez kruchą końcówkę.

Dowiedz się więcej
1 2 3 4
Copyright © Przystań Wygonin. All rights reserved
wiwi