Wino

W markowe wina zaopatruje nas firma QX- wyłączny dystrybutor produktów z wielu winnic na prawie każdym kontynencie. Dzięki temu nasi goście mogą próbować napojów, które powstają w Syrii, Libanie, Chinach, Czechach, Argentynie, Kanadzie, Indiach, Turcji czy Meksyku. A to nie koniec listy! Najlepiej samemu przekonać się, jakie tajemnice skrywają wina o nasyconych kolorach, wyrazistych zapachach i energii winorośli uprawianych na wzgórzach całego świata.

dostępne wino
Pillitteri Gewürztraminer- Riesling

Wino Białe Półwytrawne

To wino emanuje nutami płatków róż, liczi, cytryny oraz grejpfruta, a jego znakiem rozpoznawczym jest „szczypiący” charakter typowy dla Gewurztraminera.

Dowiedz się więcej
Pillitteri Cabernet Merlot

Wino Czerwone Wytrawne

Harmonijne połączenie Cabernet oraz Merlot tworzy zrównoważone i dobrze ustrukturyzowane, średnio mocne wino czerwone.

Dowiedz się więcej
Pillitteri Vidal Select Late Harvest (375ml)

Wino Białe Słodkie

Wino charakteryzuje się jasnosłomkowym kolorem w kieliszku oraz średnią lepkością. Nos wyczuwa nuty manga, brzoskwini w syropie oraz ananasa.

Dowiedz się więcej
Pillitteri Cabernet Franc

Wino Czerwone Wytrawne

Wino o głębokorubinowej barwie, ukazuje aromaty dojrzałych owoców leśnych, soczystych śliwek oraz nut lukrecji, dymu cygara oraz krzemienia.

Dowiedz się więcej
Kavaklidere Myrina White

Wino Białe Wytrawne

Wino o jasno bladym kolorze. Swój intensywny aromat zawdzięcza charakterystyce szczepu Sultaniye, z kolei wyczuwalna w winie mineralność to za sprawą szczepu Narince.

Dowiedz się więcej
Kavaklidere Myrina Rose

Wino Różowe Wytrawne

Myrina Rose to wino o jasno łososiowym kolorze. W nosie wyczuwalne aromaty świeżych, czerwonych owoców takich jak wiśnia i malina. W ustach przeważa żywa owocowość która doskonale współgra z kwasowością.

Dowiedz się więcej
Kavaklidere Myrina Red

Wino Czerwone Wytrawne

Myrina Red charakteryzuje się jasno rubinowym kolorem. Jest to wino wytrawne o delikatnej strukturze i niezbyt wysokimi taninami.

Dowiedz się więcej
Sula Vineyards Sauvignon Blanc

Wino Białe Wytrawne

Uzyskiwane w 100% z winogron pochodzących z rejonu Nasik, w oksydowanym i zredukowanym stylu, to świeże wino niepoddawane dojrzewaniu w beczkach dębowych,

Dowiedz się więcej
Sula Vineyards Zinfandel

Wino Wytrawne Czerwone

Zinfandel z winnicy Sula jest winem średnio zbudowanym o miękkich taninach i aromacie cynamonu, brusznicy, z wyczuwalną nutą korzenną.

Dowiedz się więcej
1 2 3 4
Copyright © Przystań Wygonin. All rights reserved
wiwi