Relaks

Przystań Wygonin wyposażyliśmy w sprzęt najwyższej jakości. Zadbaliśmy o to, by nasi goście mieli co robić. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nie będą żałować spędzonego z nami czasu.

wave

Sauna

Sauna

Mieszcząca sześć osób sauna znajduje się w drewnianym budynku na pomoście, nad brzegiem jeziora. Wygrzejemy się tu w maksymalnej temperaturze 150 stopni. Wyposażona jest w zestaw głośników, do których można podłączyć własną muzykę.

wave

Jacuzzi

Jacuzzi

Do dyspozycji Gości oddaliśmy dwa zewnętrzne jacuzzi z widokiem na jezioro, z których można korzystać przez cały rok.

wave

Grill

Grill

W ustronnym miejscu naszej posiadłości zlokalizowaliśmy altanę z grillem oraz paleniskiem. To tutaj znajduje się również wędzarnia, z której wyroby możecie kosztować podczas naszych obfitych śniadań.

wave

Strefy odpoczynku

Strefy odpoczynku

Tworząc Przystań staraliśmy się żeby było to miejsce dyskretne i pełne spokoju. Dla Waszego komfortu powstały takie miejsca jak altany przy plaży czy hamaki zawieszone wśród drzew dla osób szukających ciszy i relaksu.

wave

Plaża i kąpielisko

Plaża i kąpielisko

Tylko dla Gości Przystani powstała prywatna plaża z kąpieliskiem. Dedykowana przestrzeń z altanami, leżakami i parasolami to wyjątkowo dyskretna przestrzeń do spędzenia czasu nad wodą.

wave

Sala TV

Sala TV

W oranżerii zlokalizowany jest projektor, który uruchomimy na Wasze życzenie.

zapisz się do newslettera

Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych które zostały podane podczas rejestracji jest KETZAL sp. z o.o.

Więcej możesz przeczytać w informacji o przetwarzaniu danych osobowych.

Copyright © Przystań Wygonin. All rights reserved
wiwi